Kariéra | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

 

Kariéra

Vážíme si velkého zájmu zákazníků o naše služby, díky čemuž můžeme rozšířit svůj tým a nabídnout pracovní uplatnění dalším uchazečům z řad OZP. 

Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na tyto volné pracovní pozice: 

PRACOVNÍK OSTRAHY RECEPCE/VRÁTNICE

pro pracoviště v Olomouci, Lutíně,  Hranicích na Moravě, Pardubicích a Plzni.

PRACOVNICE ÚKLIDU


pro pracoviště v Olomouci a Kojetíně.

Jsme tradiční hlídací agenturou a již více než 65 let se specializujeme na zaměstnávání zdravotně postižených osob. Všechna volná pracovní místa jsou proto vyhrazena právě jen pro uchazeče OZP nebo OZZ.

Nabízíme Vám pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr se zkráceným úvazkem, který vždy zohledňuje zdravotní stav a z něj vyplývající pracovní omezení každého uchazeče. Standardně nabízíme úvazek 27,5 hodin týdně, ale individuálně lze dohodnout i jiný. V důsledku zdravotního stavu potvrzeného lékařem, osobních preferencí i možnostem dojíždění můžete pracovat na denních nebo nočních směnách, případně ve střídavém režimu. 

Kromě osobního zaškolení a kompletní výstroje u nás máte jako bonus možnost zdarma získat i certifikát, který je ze zákona nutnou podmínkou pro výkon profese pracovníka ostrahy.

Protože si velmi vážíme odpovědné práce našich zaměstnanců, nabízíme kromě pravidelné výplaty mzdy, příplatků, přesčasů a odvodů na důchod i řadu nadstandardních benefitů v podobě finanční (např. odměny v závislosti na hodnocení vedoucího, prémie dle kategorie pracoviště, příspěvek na dojíždění z větší vzdálenosti) i nefinanční (např. zvyšování kvalifikace, poradenství při jednání s úřady, investice do pracovního prostředí, vitamíny na podporu imunity, zvýhodněný nákup u našich partnerů). Přesvědčte se sami o výhodách zaměstnání u DIOL SECURITY. 

Zašlete nám prosím svůj životopis na adresu diol@diol.cz
nebo volejte personální oddělení - Mgr. Kateřina Hrabalová na tel. 704 602 838 a domluvte si termín pracovního pohovoru.

Děkujeme Vám a těšíme se, že posílíte náš tým. 

 Diol SECURITY


 telefon 585 225 120  585 225 120 nebo 724 088 953


 e-mail: diol@diol.cz  diol@diol.cz


DIOL družstvo

Litovelská 2a,
779 00 Olomouc

IČ: 00031551 / DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl Dr. XXIII, vložka 252.


www.diol.cz


DIOL


OSTRAHA MAJETKU


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ


KARIÉRA


KONTAKTY


                                                                                                                                           © DIOL 2022