Aktuálně | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

 

Aktuálně

 

15.4.2024 - Burza práce OZP

Zveme Vás na virtuální burzu práce OZP neboli prezentaci volných pracovních příležitostí DIOL Security. Pracujete u konkurenční bezpečnostní agentury , v jinému oboru či práci teprve hledáte? Nejste spokojeni se svou výplatou, pracovními podmínkami či životní situací? Přijďte nás navštívit a přesvědčte se o výhodách získání pracovního poměru v družstvu invalidů DIOL Olomouc. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout práci přímo dle Vašich představ a možností na desítkách pracovišť v několika regionech. Kontaktujte nás prosím na e-mailu diol@diol.cz nebo tel.: 704 602 838. V případě vzdálenějších regionů přijedeme až za Vámi. Těšíme se, že posílíte náš tým.

 

18.12.2023 - PF 2024

Srdečně děkujeme všem našim zaměstnancům a obchodním partnerům za spolupráci a důvěru a přejeme příjemné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce.

 

1.12.2023 - Podporujeme Konto Bariéry

Jako tradiční zaměstnavatel osob se zdravotním postižením nakupujeme vždy před koncem roku reklamní předměty z jejichž ceny jde část na podporu Konta Bariéry. Tato veřejná sbírka již od roku 1992 podporuje zdravotně handicapované a pomáhá jim s návratem do běžného života. Děkujeme za tuto záslužnou činnost.

 

3.11.2023 - Benefity pro pracovníky družstva DIOL

Jako každý rok obdrželi naši kmenoví zaměstnanci i letos na podzim od družstva dárkový balíček vitamínů a potravinových doplňků na podporu imunity, aby posílili své zdraví v době nástupu špatného počasí a viróz. Zároveň jsme tradičně pro všechny připravili i mikulášskou nadílku v podobě velké čokoládové vánoční kolekce jako poděkování za dobře odvedenou práci v letošním roce.

 

11.10.2023 - Zvýšení kvalifikace zaměstnanců

Gratulujeme všem našim novým kolegům, kteří včera úspěšně složili závěrečné zkoušky v rámci studijního programu národní soustavy klasifikace "Strážný" 68-008-E. Díky tomu získali certifikát, který je opravňuje k výkonu praxe pracovníka fyzické ostrahy majetku. Děkujeme za poctivou přípravu po dobu studia a blahopřejeme ke zvýšení jejich profesní kvalifikace.

 

31.7.2023 - Ochrana oznamovatelů

S účinností od 1.8.2023 zavádíme do praxe novou evropskou legislativu dle zákona č. 171/2023 Sb. o ochraně oznamovatelů. Případné podněty, které by se týkaly podezření na nezákonné jednání prověří stanovená příslušná osoba. Podnět je možno oznámit ústně nebo písemně na tel. a e-mail uvedené v sekci Kontakty.

 

21.6.2023 - Volby do orgánů SČMVD

V rámci 33. valného shromáždění Svazu českých a moravských výrobních družstev, které se konalo dne 19.6.2023 v Nymburku, proběhly volby do orgánů svazu. Do kontrolní komise svazu byl většinou hlasů přítomných delegátů zvolen i předseda družstva DIOL Ing. Tomáš Dočkal. Blahopřejeme.

   

20.12.2022 - Děkujeme Vám za projevenou důvěru


 

30.9.2022 - Vitamíny na podporu imunity


 Již tradičně v tomto období zvýšeného rizika výskytu respiračních onemocnění poskytujeme všem našim zaměstnancům zdarma vitamínové balíčky na podporu imunity. Děkujeme za Vaši dobře odvedenou práci a přejeme pevné zdraví.

25.4.2022 - Gratulujeme absolventům studia oboru "Strážný"


V minulém týdnu skládala skupina nových pracovníků naší firmy závěrečné zkoušky v rámci studijního programu národní soustavy klasifikace "Strážný" 68-008-E formou písemných testů a ústní zkoušky u autorizovaných zkušebních komisařů.

Všem novým držitelům certifikátu o úspěšném absolvování studia děkujeme za poctivou přípravu a blahopřejeme ke zvýšení jejich profesní kvalifikace.

 

1.3.2022 - Podporujeme válkou zasaženou Ukrajinu


Jako dlouholetý zaměstnavatel zdravotně postižených osob jsme zvyklí podávat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují a kteří si to zároveň i zaslouží.

Proto nemůžeme nečinně přihlížet tomu, co se děje jen pár set kilometrů na východ od nás na Ukrajině. Protože nemáme vhodné prostory pro ubytování uprchlíků před válkou, rozhodli jsme se ihned přispět do finanční sbírky organizované nadací Člověk v tísni částkou 30.000,- Kč a dle vývoje situace hledat další způsoby, jak cíleně pomáhat i v budoucnu.

7.2.2022 - Bezpečnostní obuv pro vybrané provozy


V souladu s předpisy BOZP pro vybrané provozy s předepsanou nejvyšší třídou ochrany jsme vybavili naše pracovníky ostrahy certifikovanou pracovní obuví od předního německého výrobce. Obuv je vyrobena z pravé kůže, proto je prodyšná a zároveň odolná proti průsaku vody. Má vyztuženou špičku i podrážku a pro zvýšení bezpečnosti za šera a tmy je doplněna prvky z reflexního materiálu. 

28.1.2022 - DIOL pořídil nová zásahová vozidla


 Vozový park DIOL Security rozšířila nová služební vozidla značky KIA, která budou sloužit ke každodennímu kontaktu s jednotlivými pracovišti, provádění kontrol, zásobování a řešení dalších provozních záležitostí.

Vozy jsou vybaveny moderními benzínovými motory splňujícími nejnovější emisní normu EURO 6. Po nahrazení 2 starých vozů auty s ekologickým hybridním pohonem značky TOYOTA v loňském roce tak jde o další příspěvek firmy k ochraně životního prostředí.

 

 

 

  

 Diol SECURITY


 telefon 585 225 120  585 225 120 nebo 724 088 953


 e-mail: diol@diol.cz  diol@diol.cz


DIOL družstvo

Litovelská 2a,
779 00 Olomouc

IČ: 00031551 / DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl Dr. XXIII, vložka 252.


www.diol.cz


DIOL


OSTRAHA MAJETKU


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ


KARIÉRA


KONTAKTY


                                                                                                                                           © DIOL 2022