Náhradní plnění | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

 

Náhradní plnění

 

Jako organizace s nadpolovičním podílem zaměstnanců se zdravotním postižením Vám kromě dodávky našich služeb nabízíme i možnost využít tzv. náhradní plnění dle § 81, odst. 1 Zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Získáte tak nejen spolehlivého dodavatele cenově dostupných bezpečnostních služeb, ale zároveň ušetříte nemalou částku za zákonem stanovený povinný příspěvek na aktivní politiku zaměstnanosti OZP. 


Nejsme překupníky náhradního plnění !!! Dáváme práci stovkám lidí s nejrůznějším hendikepem od osob zdravotně znevýhodněných přes částečné invalidní důchodce až po osoby s těžkým zdravotním postižením. Průběžně vyhledáváme na trhu další příležitosti vhodné k pracovnímu uplatnění jedinečných lidí, kteří ale mají v běžných firmách z důvodu své snížené pracovní schopnosti, věku nebo jiným předsudkům často zavřené dveře. Navracíme lidem po úrazech či nemocech jejich sebedůvěru, pracovní perspektivu a finanční stabilitu. Získejte i Vy dobrý pocit z podání pomocné ruky lidem, kteří si to zaslouží.

Svým zákazníkům na vyžádání předem smluvně garantujeme poskytnutí náhradního plnění v hodnotě 100% odebraných a uhrazených služeb.

Bližší informace a konkrétní propočet Vaší úspory Vám rádi podáme na osobním jednání.

 

  

 Diol SECURITY


 telefon 585 225 120  585 225 120 nebo 724 088 953


 e-mail: diol@diol.cz  diol@diol.cz


DIOL družstvo

Litovelská 2a,
779 00 Olomouc

IČ: 00031551 / DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl Dr. XXIII, vložka 252.


www.diol.cz


DIOL


OSTRAHA MAJETKU


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ


KARIÉRA


KONTAKTY


                                                                                                                                           © DIOL 2022