Náhradní plnění | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

 

Náhradní plnění

 

Jako organizace s nadpolovičním podílem zaměstnanců se zdravotním postižením Vám kromě dodávky našich služeb nabízíme i možnost využít tzv. náhradní plnění dle § 81, odst. 1 Zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Získáte tak nejen spolehlivého dodavatele cenově dostupných bezpečnostních služeb, ale zároveň ušetříte nemalou částku za zákonem stanovený povinný příspěvek na aktivní politiku zaměstnanosti OZP. 

Bližší informace a konkrétní propočet Vaší úspory Vám rádi podáme na osobním jednání.

Nejsme překupníky náhradního plnění !!! 


Dáváme práci stovkám lidí s nejrůznějším hendikepem od osob zdravotně znevýhodněných přes částečné invalidní důchodce až po osoby s těžkým zdravotním postižením. Průběžně vyhledáváme na trhu další příležitosti vhodné k pracovnímu uplatnění jedinečných lidí, kteří ale mají v běžných firmách z důvodu své snížené pracovní schopnosti, věku nebo jiným předsudkům často zavřené dveře. Navracíme lidem po úrazech či nemocech jejich sebedůvěru, pracovní perspektivu a finanční stabilitu. Získejte i Vy dobrý pocit z podání pomocné ruky lidem, kteří si to zaslouží.

Svým zákazníkům na vyžádání předem smluvně garantujeme poskytnutí náhradního plnění v hodnotě 100% odebraných a uhrazených služeb.

 

  

 Diol SECURITY


 telefon 585 225 120  +420 585 225 120


 e-mail: diol@diol.cz  diol@diol.cz


DIOL družstvo

Litovelská 2a,
779 00 Olomouc

IČ: 00031551 / DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl Dr. XXIII, vložka 252.


www.diol.cz


DIOL


OSTRAHA MAJETKU


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ


KARIÉRA


KONTAKTY


                                                                                                                                           © DIOL 2021