Diol | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

 

Diol

  

Družstvo DIOL Olomouc, působící pod značkou DIOL SECURITY, je jednou z nejstarších bezpečnostních agentur u nás s tradicí již od roku 1956. Zároveň je také nejvýznamnějším sociálním podnikem v regionu, který od svého založení nabízí plnohodnotné pracovní uplatnění již čtvrté generaci zaměstnanců se zdravotním postižením.

 


 

Naše firma se postupně vyprofilovala v moderní hlídací službu, která nabízí férové podmínky svým zaměstnancům i obchodním partnerům. Zákazníci u nás najdou spolehlivé služby fyzické ostrahy majetku s výborným poměrem kvalita/cena a jako bonus možnost úspory nákladů využitím náhradního plnění.

Dlouhodobě se specializujeme na poskytování bezpečnostních služeb fyzické ostrahy nejrůznějších typů objektů od administrativních budov přes výrobní společnosti až po logistické areály. Kromě vlastní fyzické ostrahy zajišťují naší pracovníci i obsluhu doplňkových systémů na bázi dohledových kamer, protipožární signalizace nebo elektronického zabezpečení. Rozsah zabezpečení a poskytovaných služeb vždy vychází z požadavku zákazníka a jeho specifických potřeb.

Naší nejsilnější stránkou je tým zkušených a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří si váží nabídnuté šance a spolupráce při plnění každodenních pracovních povinností. Díky zázemí naší rodinné firmy a osobnímu přístupu získávají plnohodnotnou podporu nejen při nástupu do firmy, ale během celého pracovního procesu formou asistence a kontroly na pracovišti, dodávek materiálu potřebného pro výkon služby nebo poradenství při vyřizování formalit na úřadech. Silná motivace a rovný přístup bez ohledu na pohlaví, věk nebo zdravotní hendikep vedou k tomu, že jsou naši spolupracovníci plnohodnotnými členy týmu a s řadou z nich se loučíme až při odchodu do zaslouženého starobního důchodu.

 

"Všichni naši pracovníci jsou trestně bezúhonní, absolvovali kurz a státní závěrečnou zkoušku v oboru Strážný a průběžně si zvyšují svoji kvalifikaci účastí na odborných školeních. Pro výkon služby ostrahy jsou patřičně vystrojeni a vybaveni, aby vhodně reprezentovali majitele střeženého objektu i naši bezpečnostní agenturu a mohli profesionálně zvládat všechny vzniklé situace." 


Rozsah poskytovaných služeb vždy přizpůsobujeme specifickým potřebám našich zákazníků. Pro případ vzniku neúmyslné škody na majetku zákazníka v rámci výkonu služby ostrahy máme sjednáno pojištění odpovědnosti u KOOPERATIVA pojišťovny s limitem plnění 30.000.000,- Kč. Jako zakládající člen je naše družstvo součástí Svazu českých a moravských výrobních družstev, Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených a dalších profesních organizací.

  

 Diol SECURITY


 telefon 585 225 120  585 225 120 nebo 724 088 953


 e-mail: diol@diol.cz  diol@diol.cz


DIOL družstvo

Litovelská 2a,
779 00 Olomouc

IČ: 00031551 / DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl Dr. XXIII, vložka 252.


www.diol.cz


DIOL


OSTRAHA MAJETKU


NÁHRADNÍ PLNĚNÍ


KARIÉRA


KONTAKTY


                                                                                                                                           © DIOL 2022