O nás | Diol ... bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí...

O nás

Družstvo DIOL Olomouc je nejstarší bezpečnostní agenturou na střední a severní Moravě s tradicí 65 let. Firma se postupně vyprofilovala v moderní hlídací službu, která nabízí férové podmínky svým obchodním partnerům i vlastním zaměstnancům. Zákazníkům tak můžeme nabídnout spolehlivé služby fyzické ostrahy majetku s nejlepším poměrem kvality a ceny, zajišťované pečlivě vybranými, vyškolenými a dobře motivovanými zaměstnanci, a k tomu jako bonus možnost využití náhradního plnění dle § 81, odst. 1 Zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Kromě fyzické ostrahy vrátnic nabízíme také recepční služby nebo střežení pomocí elektronických systémů PES, EZS, EPS nebo CCTV. Rozsah poskytovaných služeb vždy přizpůsobujeme specifickým potřebám našich zákazníků.

Aktuálně spolupracujeme přibližně s pěti desítkami firem z našeho regionu, díky čemuž jsme na rozdíl od velkých firem s celorepublikovou působností schopni flexibilně řešit i ty nejmenší detaily osobně přímo na místě. Na vyžádání Vám rádi poskytneme bližší reference.

Naši pracovníci ostrahy jsou úspěšnými absolventy zákonem stanoveného kurzu „Strážný“ dle NSK 68-008-E. Jsme pojištěni na odpovědnost za způsobení škody do výše 30.000.000,- Kč u Kooperativa pojišťovny. DIOL je rovněž členem Svazu českých a moravských výrobních družstev, Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených, Svazu průmyslu a dopravy a Hospodářské komory České republiky.

 

  

DIOL družstvo

Litovelská 2a, 779 00 Olomouc

IČ: 00031551, DIČ: CZ00031551

Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Ostravě,

oddíl Dr. XXIII, vložka 252.

Tel./fax: +420 585 225 120

E-mail: diol@diol.cz

Web: www.diol.cz

© 2016 DIOL družstvo